2. Turnus - 2216

10.7. - 15.7.2016

Fotogalerie

1. den

1. den

2. den

2. den

3. den

3. den

4. den

4. den

5. den

5. den

6. den

6. den

Kempová televize

1. den

3. den - odpoledne

5. den - odpoledne

2. den - dopoledne

4. den - dopoledne

6. den

2. den - odpoledne

4. den - odpoledne

3. den - dopoledne

5. den - dopoledne

Výsledkový servis

Účastníci (max. 85 osob)

ČísloJménoPříjmeníKlubRočníkPodmínky
1.SamuelZelenkaFC Slovan Liberec2006splneny
2.DanielZelenkaFC Slovan Liberec2009splneny
3.FilipRandáčekBaník Osek2006splneny
4.Jan StejskalČechie Dubeč2006splneny
5.MarekPražákFK Ústí nad Labem2003splneny
6.PetrŠlapákFK Hořovicko2005splneny
7.RichardMarekFK Komárov2005splneny
8.JakubKloučekFK Slavoj Litoměřice2004splneny
9.TomášNovotnýČechie Dubeč2006splneny
10.MatoušPrchalFK Bílina2003NEJEDE
11.FrantišekDvořákFK Bílina2003splneny
12.JanDvořákFK Bílina2006splneny
13.AdamLeiblFC Slovan Liberec2009splneny
14.LukášZemanČechie Dubeč2006splneny
15.AlbertBakusČechie Dubeč2005splneny
16.JanGoldaČechie Dubeč2006splneny
17.DanielBřendaČechie Dubeč2006splneny
18.MatyášVáňaFK Skalná, z.s.2005splneny
19.Vojtěch VáňaFK Skalná, z.s.2006splneny
20.MatyášKarešTJ Jiskra Hořice2008splneny
21.Miloslav LinhartSK Junior Teplice2008splneny
22.JáchymJelínekFK Jablonec2003splneny
23.MateoAbomeybez2005splneny
24.AdamBeránekČechie Dubeč2005splneny
25.OliverČerníkFK Bílina2007splneny
26.LukášSkalaČechie Dubeč2005splneny
27.JanStránskýFK Rudná2006NEJEDE
28.KryštofZábrahaSK Polaban Nymburk2008splneny
29.KryštofŠeborFK Teplice2003splneny
30.MatyášFerkoFK Baník Sokolov2003splneny
31.DominikBouzTJ Jiskra Hořice2008splneny
32.MichalFialaFK Baník Sokolov2003splneny
33.DavidJarschelSK Polaban Nymburk2008splneny
34.FilipŘíhaFK Bílina2006splneny
35.František VolfFK Baník Most2005splneny
36.VojtěchLinhartFK Jablonec2003splneny
37.BorekKissFK Jablonec2002splneny
38.MatyášKorseltFK Teplice2004splneny
39.MatyášLánaFK Teplice2004splneny
40.MatyášMusilFK Bílina2005splneny
41.JosefMarekČechie Dubeč2006splneny
42.JakubAugustýnČechie Dubeč2007splneny
43.AdamFučFK Ústí nad Labem2002splneny
44.AdamPoláčekFK Baník Most2005splneny
45.DavidPanochaFK Ústí nad Labem2002splneny
46.ŠimonDrdaFK Jablonec2003splneny
47.JaroslavKochánekFK Jablonec2003splneny
48.KennethBalázsFK Baník Most2005splneny
49.StellaBalázsováJunior Chomutov2008splneny
50.PetrOpařilFK Spartak Choceň2007splneny
51.PatrikNedvědFK Spartak Choceň2007splneny
52.PavelBímaFK Baník Most2005splneny
53.JakubHádlFK Baník Most2005splneny
54.TadeášKöhlerFK Bílina2004NEJEDE
55.AdamSvatošFK Letohrad2007splneny
56.TobiášPavlíkFK Letohrad2007splneny
57.MatějKačenaFK Letohrad2007splneny
58.LeošTupecFK Spartak Choceň2008splneny
59.LukášChaloupkaSK Dolní Chabry2002splneny
60.AlešChaloupkaSK Dolní Chabry2005splneny
61.SimonOlsenSK Aritma Praha2004splneny
62.JindřichMikuleckýFK Spartak Choceň2007splneny
63.JosefDvořákFC ŽĎAS Žďár nad Sázavou2002splneny
64.AdamPavelkaOdolena Voda2004splneny
65.AlbertSkalaTJ Spartak Klenčí2005splneny
66.FilipŠmejkalBaník Osek2006splneny
67.VlastimilŠmejkalBaník Osek2006splneny
68.OndřejMatviakFK Admira Praha2004splneny
69.RomanJarschelSK Polaban Nymburk2002splneny
70.VojtěchHolakovskýSK Polaban Nymburk2003splneny
71.MatějKločekTJ Sokol Braškov2005splneny
72.RadekŠtroblSK Zeleneč2003splneny
73.Adéla BejdováMFK Podještědí2004splneny
74.Stanislav BejdaMFK Podještědí2006splneny
75.MatějBjačekMnichovohradišťský SK2005splneny
76.MarekHirschkornFK Junior Teplice2005splneny
77.ŠtefanBartošek1. FC Slovácko2002splneny.
78.Štěpán Kozel1. FC Slovácko2003splneny
79.LukášNovákFK Bílina2007splneny
80.AlešBařtipánFK Bílina2005splneny
81.AntonínBařtipánFK Bílina2008splneny
82.MarekStupňánekFC Viktoria Otrokovice2004splneny
83.LukášNedvědTJ Viktoria Radim2005splneny
84.LukášHingarSK Aritma Praha2004splneny
85.MarekBirtSK Aritma Praha2004splneny
86.Jan KůstkaFK Ústí nad Labem2007splneny
87.MarekValentaFK Ústí nad Labem2007splneny
88.SamuelKmochFK Ústí nad Labem2007splneny
89.TomášBartovskýbez2003splneny
90.VilémSedlákFK Baník Most2005splneny

Organizační tým

Luděk Zelenka

Garant kempu

Zdeněk Radosta

Ředitel areálu

Ondřej Najman

Technický ředitel

Daniela Zelenková

Ředitelka komunikace

Stanislav Bejda

Šéftrenér

Trenéři

Asistenti

Ondřej Knobloch

Trenér

Matěj Rajnoch

Trenér

Milan Šimoníček

Trenér

Jakub Lang

Trenér

Vratislav Lána

Trenér

Jméno a příjmení

Trenér

Lukáš Plšek

Trenér

Pavel Rumler

Trenér

Jaroslav Tvrdý

Asistent

Jan Resl

Asistent

Roman Pražák

Asistent

Jakub Hirschkorn

Asistent

Vychovatelky

Nikola Knoblochová

Vychovatelka

Dáša Šimáňová 

Vychovatelka

Tereza Rabasová

Vychovatelka

Jana Lienertová

Vychovatelka

Jolana Sýkorová

Vychovatelka