3. Turnus - 2316

17.7. - 22.7.2016

Fotogalerie

1. den

1. den

2. den

2. den

3. den

3. den

4. den

4. den

5. den

5. den

6. den

6. den

Kempová televize

1. den

3. den - odpoledne

5. den - odpoledne

2. den - dopoledne

4. den - dopoledne

6. den

2. den - odpoledne

4. den - odpoledne

3. den - dopoledne

5. den - dopoledne

Výsledkový servis

Účastníci (max. 85 osob)

ČísloJménoPříjmeníKlubRočníkPodmínky
1.SamuelZelenkaFC Slovan Liberec2006splneny
2.DanielZelenkaFC Slovan Liberec2009splneny
3.JosefČernobilaFAPV Děčín2008splneny
4.KryštofČejkaFA Petra Voříška 2008splneny
5.OndřejŽižkaFC Kunice2005splneny
6.FilipHladíkSK Ďáblice2006splneny
7.Ondřej KafkaSK Ďáblice2006NEJEDE
8.Jiří GeorgeSvobodaFA Petra Voříška2008splneny
9.MatějPtáčekFAPV Děčín2008splneny
10.JakubPetříkTJ Desná2007splneny
11.FilipHavlátSC Radotín2003splneny
12.Jan ŠatraSC Radotín2004splneny
13.DamiánBurešSC Radotín2003splneny
14.FilipBurešSC Radotín2008splneny
15.TomášBrandejsFAPV Děčín2008splneny
16.JanAdamFK Pelhřimov2002splneny
17.TomášKuželFAPV Děčín2008splneny
18.AdamHříbaFC Zbrojovka Brno2005splneny
19.MichalErbenFK Bohemia Poděbrady2001splneny
20.MichalZáhoraFK Bohemia Poděbrady2001splneny
21.JiříAlberovskýFK Kralupy2003splneny
22.JakubHruškaFAPV Děčín2008splneny
23.AdamJežekSK Kročehlavy2003splneny
24.MatějJežekFK Slavoj Kladno2005splneny
25.DavidFajfrlíkFK Slavoj Kladno2005splneny
26.FilipKřížSK Roztoky2007splneny
27.DavidSchulzFK Bohemia Poděbrady2000splneny
28.MatyášJedličkaFK Kohouti Rokycany2007splneny
29.RamiGhanemFK Bohemia Poděbrady2000splneny
30.Lukáš GajzlerSK Roztoky u Prahy2006splneny
31.RobertLankašMFK Chrudim2005splneny
32.AdamKolínekFK Dukla Praha2007splneny
33.JakubKašeFK Bohemia Poděbrady2000splneny
34.MarekBurgrFK Slavoj Kladno2005NEJEDE
35.SebastianKopFK Dukla Praha2007splneny
36.LukášSedlákMFK Chrudim2005splneny
37.MartinVeverkaTJ Moravský Žižkov2007splneny
38.LukášSvěchotaFC Vlachovo Březí2004splneny
39.KryštofHloušekFAPV Děčín2005splneny
40.Ondřej HloušekFAPV Děčín2007splneny
41.PetrKřenekVražné2004splneny
42.DavidDoležalFK Junior Strakonice2003splneny
43.MiroslavČumpelíkFK Junior Strakonice2003splneny
44.MichalČumpelíkFK Junior Strakonice2006splneny
45.JirkaSaboSK Rakovník2004splneny
46.OndřejBlokešTJ Tatran Rakovník2005splneny
47.MatějVeselýFK Ústí nad Labem2006splneny
48.FilipEisnerFK Ústí nad Labem2006splneny
49.AdamŠátekFK Sadská2003splneny
50.MatyášKratochvílFK Bohemia Poděbrady2003splneny
51.Miroslav ZborovskýTJ Slavoj Velké Pavlovice2001splneny
52.MatyášDimitrovFC Přední Kopanina2004splneny
53.FabiánDimitrovbez2007splneny
54.MatějRománekOdry2006splneny
55.KryštofBlokešFK Pelhřimov2001splneny
56.PatrikHavlíkTJ Slavoj Velké Pavlovice2000splneny
57.MaxHalajSK Kladno2003splneny
58.MatyášHalajSK Kladno2007splneny
59.TomášOsičkaTJ Slavoj Velké Pavlovice2000splneny
60.MatyášMitterwaldABC Braník2004splneny
61.JosefŠterclFK Junior Děčín2004splneny
62.ŠtěpánKuželFK Ústí nad Labem2006splneny
63.MatějRostFAPV Děčín2005splneny
64.ViktorKlinerFK Dukla Praha2007splneny
65.JáchymPavlíkTJ Tatran Rakovník2005splneny
66.TobiášPavlíkTJ Tatran Rakovník2007splneny
67.JakubSuchýTJ Tatran Rakovník2005splneny
68.JakubTůmaFK Junior Děčín2004splneny
69.LukášKunzbez2004splneny
70.MatyášAbtrachimovFAPV Děčín2005splneny
71.MartinFoltýnFK Litoměřice2005splneny
72.DanielBarešFK Litoměřice2006NEJEDE
73.JakubKirályFK Litoměřice2005splneny
74.FilipSirůčekFK Jablonec2009splneny
75.LukášSirůčekFK Jablonec2006splneny
76.BorisGubančokFK Jablonec2008splneny
77.VáclavJirkůFK Jablonec2008splneny
78.AlexJedličkaSK Aritma2004NEJEDE
79.Jan MonhartTJ Tatran Rakovník2004splneny
80.LukášFiškaFK Hředle2004splneny
81.DanielDuschkaFK Jablonec2006splneny
82.JanBeránekFK Jablonec2008splneny
83.JakubHäcklSK Roztoky2007splneny
84.AdamDufekFc Una Strassen, Lucembursko2008splneny
85.JakubKarzelFc Una Strassen, Lucembursko2008splneny
86.VojtěchPřevrátilFC Una Strassen, Lucembursko2008splneny
87AdamKotrčFK Pelhřimov2002splneny
88.MikulášPassianFC Slovan Liberec2009splneny
89.FilipHrochSK Dolní Chabry2005splneny
90.DavidPlzenskýSK Dolní Chabry2005splneny

Organizační tým

Luděk Zelenka

Garant kempu

Zdeněk Radosta

Ředitel areálu

Ondřej Najman

Technický ředitel

Daniela Zelenková

Ředitelka komunikace

Stanislav Bejda

Šéftrenér

Trenéři

Asistenti

Jakub Štefek

Trenér

Stanislav Hříba

Trenér

Jan Novák

Trenér

Petr Jiřík

Trenér

Tomáš Rain

Trenér

Jméno a příjmení

Trenér

Jakub Husička

Trenér

Roman Jedlička

Trenér

Vojta Langr

Lukáš Zítko

Asistent

Tomáš Beran

Asistent

Karel Urbánek

Asistent

Vychovatelky

Markéta Benešová

Vychovatelka

Nikola Křečková

Vychovatelka

Eliška Radostová

Vychovatelka

Jiřina Půlpitlová

Vychovatelka

Jméno a příjmení

Vychovatelka