2. Turnus - 222

10.7. - 15.7.2022

Účastníci letního kempu (max. 96 osob)

ČísloJménoPříjmeníRočníkKlubVelikostPodmínky
1.DanielZelenka2009FC Slovan Liberec164splněny
2.ManuelZelenka2014FC Slovan Liberec140splněny
3.Jiří Druga2008FK Junior Děčín176splněny
4.Jakub Hruška2008FK Junior Děčín170splněny
5.LuborPetr2009FC Slovan Liberec170splněny
6.DanielHaliř2009SK Rakovník164splněny
7.JanRosecký2011Junior Chomutov152splněny
8.TomášZačal2009SK Rakovník176splněny
9.DominikHamouz2009SK Rakovník170splněny
10.RadimKříž2009FK Junior Děčín170splněny
11.KryštofSmejkal2010FC Viktoria Plzeň164splněny
12.OndřejKadlus2012SK Junior Teplice158splněny
13.VáclavMusil2009FK Junior Děčín152NEJEDE
14.Dominik Veselý2011FK Junior Děčín158splněny
15.JakubHarych2010FK Junior Děčín176splněny
16.MarekKnappe2009FA Jablonec nad Nisou164splněny
17.RadekKnappe2009FA Jablonec nad Nisou164splněny
18.JakubHabart2009SK Rakovník176splněny
19.Eliška Krýslová2010SK Ervěnice Jirkov158splněny
20.FrantišekKrýsl2011SK Ervěnice Jirkov158splněny
21.PatricieLhotská2011SK Slavia Praha152splněny
22.MarekBulušek2011Junior Chomutov152splněny
23.PetrKříž2011FK Junior Děčín164splněny
24.TomášKříž2010FK Junior Děčín170splněny
25.JosefProcházka2012SK Junior Teplice152splněny
26.MatějBulíř2009SK Rakovník176splněny
27.Adam Sucharda2010FK Junior Děčín170splněny
28.VáclavTeplý2009SK Sparta Kolín164splněny
29.TomášŘíha2009SK Sparta Kolín158splněny
30.JakubHovorka2009SK Sparta Kolín158splněny
31.Zuzana Miličková2011SK Slavia Praha158NEJEDE
32.MichaelaMiličková2011FK Teplice164NEJEDE
33.PatrikŘezníček2010FC Mělník158splněny
34.FilipPunie2009FC Mělník164splněny
35.ŠtěpánWelzl2009FC MAS Táborsko176splněny
36.MatyášKursa2011TJ Sokol Planá nad Lužnicí140splněny
37.VladimírKursa2007TJ Sokol Planá nad Lužnicí176splněny
38.PetrKnotek2009TJ Sokol Planá nad Lužnicí176splněny
39.TomášKovářík2009TJ Prosiměřice188splněny
40.JakubMüller20111.FK Příbram152splněny
41.IvanMichněvič2008ABC Braník Praha170splněny
42.MatějLukáš2008SK Jičín176splněny
43.FilipKozma2008SK Jičín176splněny
44.MichalRupa2008SK Jičín176splněny.
45.Václav Krása2009FC Mělník164splněny
46.JiříPtáčník2010FC Mělník158splněny
47.AdamŘímal2008SK Jičín176splněny
48.SimonSvoboda2008SK Jičín164splněny
49.FilipSmolík2008SK Jičín176splněny
50.FilipRegenermel2009FC Slovan Liberec158splněny
51.DominikKořínek2008SK Jičín182splněny
52.JakubPecka2012FC Slovan Liberec134splněny
53.KarelKomárek2008SK Jičín164splněny
54.AdamHadidi2010FK Jablonec170splněny
55.PatrikMiko2012FC Slovan Liberec146splněny
56.OndřejFábera2011FK Chlumec nad Cidlinou158splněny
57.LukášLemieux2012SK Hostivař152splněny
58.Theodor LukaTrampota2012SK Hostivař164splněny
59.KarelČerný2012SK Hostivař152splněny
60.PavelNěmeček2010TJ Sokol Semín170splněny
61.JanKühnl2010FK Junior Děčín164splněny
62.MikulášPassian2009FC Slovan Liberec170splněny
63.KristiánRojík2008SK Jičín176splněny
64.MichalStránský2008SK Jičín164splněny
65.MatyášČurda2014SK Kročehlavy140splněny
66.TomášKadeřábek2014SK Kročehlavy140splněny
67.JakubZadražil2008SK Jičín158splněny
68.JanZadražil2012SK Jičín140splněny
69.TadeášHolý2009FK Junior Děčín170splněny
70.KryštofŠubrt2010FC Tempo Praha158splněny
71.OliverOndica2010FC Tempo Praha158splněny
72.ViktorSmrček2010FK Jablonec152splněny
73.MichalŠpidlen2010FK Jablonec152splněny
74.DavidKumbera2010FC Tempo Praha164splněny
75.LukášKumbera2012FC Tempo Praha152splněny
76.Andreas Grygar2011SFC Opava164NEJEDE
77.KryštofWlczek2012Mnichovohradišťský SK140splněny
78.JáchymMalich2012FK Mladá Boleslav146splněny
79.ŠtěpánPačesný2012FK Mladá Boleslav146splněny
80.VítekSaifrt2009FK Seko Louny170splněny
81.TobiášBoháček2010FC Tempo Praha170splněny
82.JosefChromík20101. SC Znojmo158splněny
83.HynekTrejbal2012SKP Rakovník152splněny
84.MatyášJirotka2009FK Seko Louny170splněny
85.JosefŠíla2011 SKP Rakovník152splněny
86.ŠimonHaluška2012FK Mladá Boleslav146splněny
87.OliverRytíř2010FC Tempo Praha152splněny
88.NicholasHofbauer2009FK Seko Louny164NEJEDE
89.ŠimonKalvoda2012Junior Chomutov152splněny
90.PeterMoško2011FK Teplice158splněny
91.DominikHlavnička2011FK Teplice158splněny
92.VítekJerie2008Sokol Železnice170splněny
93.Jan Blažek2013SK Roudnice nad Labem134splněny
94.DanielKopp2008ABC Braník Praha170splněny
95.OliverBežila2013FK Eichgraben - příměstský140splněny
96.TheoCarta2013FK Ústí nad Labem152splněny
97.MiroslavBláha20111. FK Příbram152splněny
98.NicolasSalač2012FK Mladá Boleslav140splněny
99.LukášČervený2012FK Mladá Boleslav152splněny
100.DominikBesta2014MFK Vítkovice140splněny
101.MarekNovák2012FK Krásná Studánka152splněny
102.Václav Loužecký2012TJ Bílí Tygři 152splněny

Účastníci letního příměstského kempu (max. 20 osob)

ČísloJménoPříjmeníRočníkKlubVelikostPodmínkyDatum platbyČástka
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Organizační tým

Luděk Zelenka

Garant kempu

Zdeněk Radosta

Ředitel areálu

Ondřej Najman

Technický ředitel

Daniela Zelenková

Řed. komunikace

Stanislav Bejda

Šéftrenér

Trenéři

Jméno a příjmení

Trenér

Jméno a příjmení

Trenér

Jméno a příjmení

Trenér

Jméno a příjmení

Trenér

Jméno a příjmení

Trenér

Jméno a příjmení

Trenér

Vychovatelky

Jméno a příjmení

Vychovatelka

Jméno a příjmení

Vychovatelka

Jméno a příjmení

Vychovatelka

Jméno a příjmení

Vychovatelka

Jméno a příjmení

Vychovatelka

Jméno a příjmení

Vychovatelka

Asistenti

Jméno a příjmení

Asistent

Jméno a příjmení

Asistent

Jméno a příjmení

Asistent

Jméno a příjmení

Asistent

Jméno a příjmení

Asistent

Jméno a příjmení

Asistent

Fotogalerie

1. den

2. den

3. den

4. den

5. den

6. den

Kempová televize

1. Den

4. Den

2. Den

5. Den

3. Den

6. Den