Letní kemp

 • Základní informace

  Garantem kempu je bývalý profesionální fotbalista Luděk Zelenka, dnes mj. sportovní expert a spolukomentátor fotbalových přenosů České televize. Kempy jsou určeny pro dívky a chlapce ve věku 7 až 14 let a konají se v období letních prázdnin v měsíci červenci. Celkem je pořádáno pět turnusů a kapacita je 85 účastníků v turnusu.
 • Pestrý sportovní program a odpočinek

  Pro děti je přichystán pestrý a náročný program, ale současně je zajištěn i odpočinek a relaxace. Kemp je výhradně zaměřen na fotbal, ale děti se seznámí i s dalšími sporty, jako je házená, hokejbal, nohejbal, basketbal a plavání.
 • Důraz na individualitu

  V rámci tréninku i mimo něj se zabýváme individualitou hráče. K tomu jsou uzpůsobeny i počty hráčů v tréninkové skupině, na které dohlíží dostatečný počet kvalifikovaných trenéru a asistentů. Ti na závěr kempu vypracují individuální hodnocení jednotlivých hráčů a prodiskutují je s rodiči.
 • Odměny za soutěže a hry

  Každý den probíhají hry a soutěže o body. Děti budou na závěr odměněny žetony, za které si budou moci koupit na Jarmarku věcné ceny.
 • Zábavný doprovodný program

  Mimo sportovní program jsou zařazeny doprovodné aktivity, jako je seznámení se s golfem, dopravní bezpečností a zdravovědou, výuka fotbalové terminologie v anglickém jazyce, návštěva místního koupaliště a velice oblíbená stezka odvahy.
 • Známé osobnosti a celebrity

  Kemp navštíví hosté z řad hráčů a trenérů prvoligových a zahraničních klubů, osobnosti ze sportovního prostředí a celebrity z řad herců, moderátorů a sportovních komentátorů. Děti si s nimi budou moci zatrénovat, popovídat o jejich zkušenostech, zážitcích a úspěších.
 • Barevné kempové oblečení a míč

  Každý účastník si odveze tréninkovou soupravu se svým jménem v barvě své kategorie a kempový míč. Mimo to je možné si zakoupit sportovní oblečení a pomůcky s logem kempu a další sportovní vybavení od našich partnerů.
 • Profesionální zázemí a sportoviště

  Děti jsou ubytovány v pokojích hotelového typu po 2-7 lůžkách. Je pro ně zajištěna pravidelná strava 4x denně, pitný režim, a to jak při stravování, tak tréninku. V multifunkčním sportovním areálu nechybí ani vířivka, sauna a bazén.
 • Poutavé zpravodajství

  Denně pro vás z průběhu kempu přinášíme zpravodajství prostřednictvím Kempové televize na YouTube, spousty fotografií a další informace v podobě Kempového deníku a aktualit na Facebooku.

Ceny platné pro rok 2017

Cena účastníka kempu

6 000 Kč