Zimní kemp

 • Základní informace
  Garantem kempu je bývalý profesionální fotbalista Luděk Zelenka, dnes mj. sportovní expert a spolukomentátor fotbalových přenosů České televize. Kempy jsou určeny pro dívky a chlapce ve věku 7 až 14 let a konají se v období jarních prázdnin.
 • Lyže a potom běžky
  Týden je rozdělen na dva turnusy, kdy je každý lichý turnus je kromě fotbalu zaměřen na sjezdové lyžování. Sudé turnusy jsou poté věnovány především fotbalu a běžkám. Zúčastnit se Vaše ratolesti mohou vybraného turnusu, popřípadě je možné absolvovat celý týden, tedy dva turnusy.
 • Pestrý sportovní program a odpočinek
  Pro děti je přichystán pestrý a náročný program, ale současně je zajištěn i odpočinek a relaxace. Kemp je výhradně zaměřen na fotbal, lyžování a snowboarding, ale děti se seznámí i s dalšími sporty, jako je házená, hokejbal, plavání a úpolové sporty.
 • Důraz na individualitu
  V rámci tréninku i mimo něj se zabýváme individualitou hráče. K tomu jsou uzpůsobeny i počty hráčů v tréninkové skupině, na které dohlíží dostatečný počet kvalifikovaných trenéru a asistentů. Ti na závěr kempu vypracují individuální hodnocení jednotlivých hráčů a prodiskutují je s rodiči.
 • Odměny za soutěže a hry
  Každý den probíhají hry a soutěže o body. Děti budou na závěr odměněny žetony, za které si budou moci koupit na Jarmarku věcné ceny.
 • Známé osobnosti a celebrity
  Kemp navštíví hosté z řad hráčů a trenérů prvoligových a zahraničních klubů, osobnosti ze sportovního prostředí a celebrity z řad herců, moderátorů a sportovních komentátorů. Děti si s nimi budou moci zatrénovat, popovídat o jejich zkušenostech, zážitcích a úspěších.
 • Barevné kempové oblečení
  Každý účastník si odveze dárek s logem kempu. Mimo to je možné si zakoupit sportovní oblečení a pomůcky s logem kempu a další sportovní vybavení od našich partnerů.
 • Profesionální zázemí a sportoviště
  Děti jsou ubytovány v pokojích hotelového typu po 2-7 lůžkách. Je pro ně zajištěna pravidelná strava 4x denně, pitný režim, a to jak při stravování, tak tréninku. V multifunkčním sportovním areálu nechybí ani vířivka, sauna a bazén.
 • Poutavé zpravodajství
  Denně pro vás z průběhu kempu přinášíme zpravodajství prostřednictvím Kempové televize na YouTube, spousty fotografií a další informace v podobě Kempového deníku a aktualit na Facebooku.

Ceny platné pro rok 2016

Cena účastníka kempu

3 000 Kč